Niniejszy serwis internetowy w języku polskim dotyczący tabletów piórkowych firmy Wacom prowadzony jest przez firmę pixonet sp. z o.o.

Zmień swój iPad lub urządzenie Android w wirtualny notatnik i uchwycić swoje myśli i pomysły na cyfrowym papierze, który można łatwo zapisać, zorganizować i podzielić się z przyjaciółmi.

Papier do codziennych zadań.

Zachowaj swoje osobiste notatki, przypomnienia w jednym miejscu, w którym można organizować je według tematu lub daty i podzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Papier w biurze.

Przechwytywanie notatek ze spotkania cyfrowo, wyrażanie swoich pomysłów i współpraca z kolegami w sposób wydajny i intuicyjny.

Papier do swoich inspiracji.

Poszukuj codziennych inspiracji i uchwycić swoje pomysły, gdzie i kiedy zapala się iskra twórcza.

Uchwyć swoje naturalne pisma.

Szkicuj i pisz cyfrowo swoim własnym charakterem pisma, dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu, które podąża za ruchem ręki.

Wzbogać swoje notatki zdjęciami.

Dodaj zdjęia i inne obrazy do notatek, aby lepiej zilustrować swoje pomysły lub dodać notatki lub przypisy na górze zdjęć.

Stwórz bibliotekę notatek

Załóż własną bibliotekę notatek i dodawaj nowe w dowolnym momencie. Możesz zorganizować swoje notatki według tematu lub daty i przenieść lub skopiować strony między nimi.

Dziel się notatkami z dowolnego miejsca.

Dostęp oraz udostępniania notatek z dowolnego miejsca. Dzięki Bamboo Paper można udostępnić strony na portalach społecznościowych i przesyłać je do Dropbox i Evernote.

Powiększyć do szczegółów.

Dzięki standardowym gestom Bamboo Paper, można korzystać z funkcji przybliżenia, aby rysować w najdrobniejszych szczegółach lub zmieścić więcej notatek na stronie, a także zerknąć na całą strone w jednej chwili.

Ciesz się wysokiej rozdzielczości.

Doświadcz ostrych kresek, wyraźnych kontrasty i bogatych barw dzięki atramentowi o wysokiej rozdzielczości, które w pełni wykorzystuje Retina Display iPada.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz!

Zarejestruj produkt, pobierz najnowsze sterowniki

Po zarejestrowaniu produktu, będziesz otrzymywać w przyszłości aktualizacja, a dla wybranych produktów będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych, za pośrednictwem programu Wacom Privileges.